Anadolu Oryantiring Spor Kulübü

 Anadolu Oryantiring Spor Kulübü

Anatolia O-Group & Anadolu Oryantiring Spor Kulübü; Türkiye’nin dört bir yanında oryantiring eğitim kampları, etkinlikler ve yüksek kaliteli haritalarla yarışmalar düzenleyen, bünyesindeki sporcuların ulusal ve uluslararası dereceler almasını ve milli takımlar bazında başarı sağlamasını amaçlayan bir oluşumdur.

Anadolu Oryantiring Spor Kulübü Ankara merkezli hizmet vermektedir. 2022-2023 Sezonu itibariyle spor faaliyetlerinde yüksek bir ivme yakalayan kulübümüz, bünyesinde 13’ü milli sporcu olmak üzere toplamda 24 sporcu bulundurmaktadır.

Milli sporcularımız 2022-2023 sezonunda 3 sporcu ile milli takım seviyesinde bizleri SEEOC2023, EYOC2023 ve JWOC2023 yarışlarında temsil etmişlerdir ve kulübümüz aynı zamanda SEEOC2023 yarışında milli takıma sporcu gönderen kulüpler bazında en çok madalya kazanan ikinci takım olmuştur.

Kulübümüz Türkiye’de uluslararası müsabaka organizasyonu alan ilk kulüp olmuştur. SEEOC2024 yarışması (2024 Güneydoğu Avrupa Ülkeleri Oryantiring Şampiyonaları) ülkemizde, kulübümüz organizatörlüğünde İzmir/Bergama’da 2024 yılında gerçekleşecektir.

Anatolia O-Group farklı mevsimlerde ve farklı bölgelerde, katılımcıların istekleri doğrultusunda, farklı eğitim programları, mini oryantiring yarışları ve bir çok farklı etkinlikler sunabilmektedir. Milli takım tecrübesine de sahip olan Anatolia O-Group’un tüm rehberleri, Hizmet aldığınız süre boyunca her ayrıntıyı sizler için ele almaktan mutluluk duyacaktır. Anatolia O-Group’a katılın ve her şey dahil oryantiringin tadını çıkarın !

Sizi doğal macera anlayışımıza ve kültürlerimizi keşfetmeye davet ediyoruz. Sizleri çağlar boyu bir yolculuğa, farklı harita ve lokasyonlarına Türkiye’de muazzam bir deneyime davet ediyoruz !

Ayrıca Bakınız :

Ekibimiz
Hizmetlerimiz

Anatolia O-Group olarak düzenlediğimiz yarışmalar ve kamplar :
– Gazi O-Cup Bayrak Yarışması (Mayıs 2022)
– Anatolia O-Days (Mayıs 2022)
– Pergamon O-Week (Ekim 2022)
– Gölbaşı Oryantiring Şenlikleri & II.Anatolia O-Days (Mayıs 2023)
– Pergamon O-Camp (Haziran 2023)
– Gazi O-Cup Hazine Avı (Ekim 2023)
– Eskişehir Şht. Yalçın Baykuş İlkokulu Hazine Avı (Ekim2023)
– II.Pergamon O-Week (Ekim 2023)