Türk Traktör Eskişehir Organizasyonu

Türk Traktör Advisory Board ekibinin öncülüğünde organize ettiğimiz Eskişehir organizasyonumuza 50 Türk Traktör genel merkez çalışanı katıldı. 28 Ekim 2023 Cumartesi sabah erken saatlerde Ankara-Eskişehir yolculuğumuz başladı. 3 saat süren otobüs yolcuğundan sonra kahvaltı mekanına ulaştık. Tüm ekibin bir arada bulunduğu uzun ve keyifli bir hafta sonu kahvaltısının ardından, Eskişehir Kentpark’ta yapacağımız hazine avı etkinliği teorik bilgileri ve oyun kuralları katılımcılara anlatıldı

Etkinlik hazırlığı aşamasında katılımcılardan 6 kişilik gruplar oluşturmaları ve takımlarına birer takım ismi bulmaları istendi. Takımlar, tüm üyeleriyle geldikleri teorik eğitimler sonrasında, etkinliği kazanmak adına plan ve stratejilerini oluşturdular. Eğitim sırasında çalışma ekibimizin bir bölümü Kentpark hazine avı etkinlik alanını hazırlamak üzere işe koyuldu.

Planlandığı gibi saat 12:30’da etkinlik alanına takımlar vardı. Etkinlik toplu start ile başladı ve büyük bir mücadeleye sahne oldu. Takımlar birbirlerine çok yakın sürelerde oyunu bitirdiler. Kazananı ise görev oyunlarındaki puanlamalar belirledi. Ayrıca görev oyunlarına ek olarak etkinlik öncesinde Agile ekibinin oluşturduğu şirkete yönelik İngilizce ve Türkçe soruların cevabından oluşan şifreyi çözen takımlar büyük bir avantaj elde ettiler. Tüm takımların etkinliği tamamlamasıyla ilk 3 sırayı alan takımlar belli oldular. Şifreleri ve haritada işaretli hedefleri bulmaya çalışan katılımcılar, etkinliği kazanabilmek için yoğun fiziksel bir çabada bulundular. Yorulan katılımcıların enerjileri tekrar yükseltmek için meyve sepeti ikram edildi. Eğlenceli etkinliğin kritiği de yapıldıktan sonra saat 15:00’da Eskişehir’in güzelliklerinin tadına çıkarmak üzere şehir merkezine hareket ettik.

Bir sonraki faaliyet olan Odunpazarı Evleri şehir gezimiz öncesi katılımcılara serbest vakit verildi. Saat 17:30-19:00 arası rehber eşliğinde şehir turu sonrası akşam yemeği ve eğlencesi için Eskişehir Tasigo otele geçildi. Güzel bir akşam yemeği ardından Dj eşliğinde eğlence faslına geçildi. 23.00’da eğlence sonrası tekrar otobüsle Ankara’ya doğru yola çıkıldı ve faaliyet tamamlandı.

Comments are closed