Gelişim Kampları

Anatolia ekibi olarak İzmir\Bergama da gerçekleştirdiğimiz oryantiring gelişim kampı 21-25 Haziran 2023 tarihinde yapılmıştır. 10 farklı kulüp 90 sporcu ile ilk oryantiring gelişim kampımızı gerçekleştirdik.

Gelişim kamplarımızı kontenjan sınırı koyarak yapmaktayız bundaki amacımız her kişiye mutlaka kamp bitimine kadar ulaşmaktır, bu kamplarda sporcuların eksik yönlerini tespit etmek onlara destek olabilmek birinci önceliğimizdir.

İlkini gerçekleştirdiğimiz bu kampta 5 gün, 10 farklı harita 10 oryantiring antrenmanı ve her akşam yapılan analizler ile verimli bir kamp oldu.  Kampta farklı antrenman tekniklerini kullandık ve akşamları toplantı alanımızda günün teknik analizini bilgisayar ve gps datalarını inceleyerek neler yaptığımızı ve neler yapmamız gerektiğini konuştuk.

Katılımcılarımıza çadır kampı ve beslenme olanakları sunduk. Her şeyin dahil olduğu bu kampta tüm katılımcıların en verimli şekilde faydalanması için elimizden geleni yaptık. Akşamları çadır kampının oluşturduğu atmosfer ile katılımcılarımız birbirleri ile eğlendiği, akşam sohbetlerin ve çeşitli oyunların olduğu eğlenceli bir kampı geride bıraktık.

Tüm katılan katılımcılarımıza kulüp sporcumuz şevket Mahmut çiçek sponsorluğunda forma hediye edilmiştir. Ayrıca 5-10 Temmuz 2024 tarihinde POW2024 ve SEE(M)OC2024 öncesinde, bu yarışmalar için resmi antrenman kampı niteliği taşıyan, 2.sini planladığımız Pergamon O Kamp hazırlıklarımız devam ediyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kayıt olmak için tıklayınız.

Comments are closed