Aile Etkinliği – Doğada Spor Aktiviteleri

Anatolia O Group olarak Aile ile aktiviteye çok önem veriyoruz.  Bu sebeple yaptığımız etkinliklerde küçük büyük tüm yaş guruplarına yer vermekteyiz.

Bilgisayar oyunları, tabletler, telefonlar çocuklarımıza zamanı o kadar güzel unutturuyor ki, büyükler olarak bizlerde bazen bu duruma göz yumuyoruz. Düşününce günümüzde dışarıya olan güven, ortama bakınca çocuğumuzun sessizce tablette oyun oynuyor olması işimize gelir oldu. Bu durumdan rahatsız olan Aile büyüklerine sesleniyoruz, Profesyonel ekibimiz sizleri   Aileniz ile birlikte doğa ile iç içe olabileceğiniz birbirinden eğlenceli etkinlikler ile günlük hayatta çok faydalı kazanımlar sağlamaya davet ediyor. Çocuklarınızla geçirdiğiniz sağlıklı vakit onlarla yaptığınız etkinlikler, onların hem zihinsel hem de motor gelişimi için büyük önem taşımaktadır.

Bu etkinliklerdeki amaçlarımız;

– Çocuklarınız doğayı tanıyıp, sağlıklı temiz ortamda bulunması

– Doğa ve hayvan sevgisini hissetmesi

– Kendine olan özgüvenini arttırma

– Bireysel karar verme yeteneği

– Analitik düşünme matematiksel hafızaya destek

– Yön bulma ve yön algısı becerisini geliştirme 

gibi günlük hayatımızda bize faydalı olacak özelliklerimizi geliştirme fırsatını sizlere sunuyoruz.

Etkinliklerimizi aile olarak planlayabileceğimizim için, çocuğunuzun ebeveynleri ile zaman geçirmesi kişilik gelişiminde daha özgüvenli, mutlu ve sosyal bir birey haline dönüşmesine yardımcı olacaktır. Bu durum yapılan araştırmalar sonucu ortaya konmuştur.

Yine yapılan bilimsel araştırmalar bize göstermektedir ki, ailesi ile zaman geçiren çocukların, tablet ve telefonlar ile oynayan çocuklardan daha sosyal ve özgüvenli olduğunu gösteriyor.

Onu Spora Yönlendirin ve SPOR ORGANİZASYONU içinde yer almasını sağlayın : Çocuğunuzu spor yapmaya alıştırın. Birlikte spor yaparak çok verimli ve sağlıklı vakit geçirebilirken çocuğunuz sosyal rekabetini de geliştirmiş olursunuz.

Tüm bunlar ve sonsuz eğlence için sizleri bekliyoruz

Comments are closed