Anatolia O Days

Ekibimizin bir diğer yarışma formatında, ulusal uluslararası düzeyde gerçekleştirdiği etkinliği Antolia O Days Ankara’dır.  Merkezi Ankara’da olan etkinliğimiz 2022 ve 2023 yıllarında 2 defa gerçekleşmiştir, ilk olarak 28-29 mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikte il dışından gelen sporcular ile yaklaşık 400 sporcu katılım sağlamıştır.

Ayrıca Türkiye Oryantiring Federasyonu 2021- 2022 sezonu lig sıralamasına puan veren yarış statüsünde gerçekleştiği için katılımcılara 2 etaptan ayrı ayrı bireysel puan vermiştir.

3 etaptan oluşan yarışmamızda 1.gün oryantiring disiplinlerinden olan Orta mesafe şeklinde Beynam ormanlarında 1. Gün gecesi gece oryantiringi şeklinde Ulucanlar cezaevinde 2.gün sprint mesafesi şeklinde işçi bloklarında gerçekleştirildi 3 haritadan 2sinin yeni çizildiği ve her kategoriye özel ve detaylı şekilde hazırlanan parkurlarımız sporcular ile buluştu.

Lig sıralamasına puan veren yarış formatında olduğundan bazı kategorilerde rekabet içinde geçen bir yarış havası hâkim oldu. Sıkı çekişmenin bol olduğu bu yarışmada ilk üçe giren katılımcılara madalya verilmiştir.

Anatolia- O Group olarak hedefimiz; sizlere kaliteli bir organizasyon ve teknik parkurlar sunmaktır. Dolayısıyla mükemmel bir yarış deneyimi ve heyecanı yaşayacağınız Anatolia-O Days Ankara yarışmasını sizlerle buluşturduk ve buluşturmaya devam edeceğiz.

Comments are closed