Pergamon O Week

POW (Pergamon O Week); Anatolia o group etkinlik ajansı olarak  yapmış olduğumuz uluslararası etkinliktir. İlk olarak  17-22 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz  yarışma, oryantiring müsabakası anlamında Türkiye’de yapılan değerli etkinlikler arasına girmeye başarmıştır. Bu durum yarışmaya olan ilginin her geçen yıl daha fazla olmasından anlaşılmaktadır. Amacımız bu etkinliği Avrupa’da değerli etkinlikler arasına dahil etmektir. Bunun için her yıl daha fazla yabancı katılımcıya ulaşmayı hedeflemekteyiz.

27 Ağustos 1 Eylül 2024 tarihleri arasında İzmir / Bergama’da 3.kez gerçekleştirecek olduğumuz Pergamon O Week ( Bergama Oryantiring Haftası) etkinliğimizi ulusal ve uluslararası alandan gelecek sporcular ile geniş katılımlı  olacak şekilde planlamaktayız. Bu sene önceki etkinliklerimizden farklı olarak Anatolia O Grup, Türkiye Oryantiring Federasyonu ve Bergama belediyesi yapılan protokol ve iş birliği ile Güney Doğu Avrupa Ülkeleri Oryantiring (SEE(M)OC) yarışmasını da faaliyetimizin içine katarak siz spor severlere daha büyük bir spor organizasyonu ile buluşturacağız.

Daha önce 2 kez yapmış olduğumuz etkinliğimize 8 farklı ülkeden sporcu katılımı gerçekleşmişti. Uluslararası olma niteliği taşıyan etkinliğimizde bu sene 16 farklı ülkeden 1500’e yakın yerli yabancı sporcu mücadele edecektir. Kozak yaylasında yapılacak olan etkinlik doğanın kalbinde fıstık çamı ağaçlarının içinde gerçekleşecektir. Bu doğa harikası bölgeye gelip, sizlerde deneyimleyebilirsiniz.

Çeşitli sponsorlarımızın bizlere vereceği destekler ile kurulacak olan expo alanımızda katılımcıların güzel bir yarışma haftası geçirmesini sağlamak hedefindeyiz. Alanda birçok ihtiyacınızı karşılayabiliyor olacaksınız.

Sıcak yaz günlerinde spor yapabileceğiniz, aileniz ile birlikte doğada eğlenebileceğiniz ve bundan büyük bir keyif alacağınız bir haftayı sizlere vaat ediyoruz.

Etkinliğimiz her yaştan kişinin katılabileceği bir spor organizasyonudur.  Tam anlamıyla 7’den 70’e herkes katılabilir.

Daha önce gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizin videolarını buradan izleyebilirsiniz.

POW 2023 ETAP 1
POW 2023 ETAP 2-3
POW 2023 ETAP 4-5

Comments are closed